Alois Lukášek

307699. Rudbecie

popis: Kombinovaná technika, 59x29 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 28.02.2021 20:44:04

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 900 Kč