Alois Lukášek - Rudbecie

Kombinovaná technika, 59x29 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

307699. Rudbecie
Dražba ukončena:28.02.2021 20:44:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč