Alois Lukášek - Rybník na louce

Olej na kartonu, 20x40 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

108968. Rybník na louce
Dražba ukončena:10.01.2024 22:56:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč