Alois Lukášek - Strom v poli (Lhotka)

Kombinovaná technika, 48x68 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

47364. Strom v poli (Lhotka)
Dražba ukončena:29.07.2020 22:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč