Alois Lukášek - Tání v Býšovci

Olej na kartonu, 25x34 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

308354. Tání v Býšovci
Dražba ukončena:19.04.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč