Alois Lukášek

51707. Tání v údolí Býšovce

popis: Olej na kartonu, 55x90 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 21:28:51

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 900 Kč