Alois Lukášek - Vchod do vesnice

Olej na kartonu, 58x100 cm, signováno vpravo dole Lukášek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

12239. Vchod do vesnice
Dražba ukončena:20.09.2017 18:37:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč