Alois Lukášek

63460. Vesnice na Bystřicku - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na kartonu, 56x100 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

dražba ukončena: 25.08.2021 20:41:04

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 800 Kč