Alois Lukášek

40793. Zima u Jimramova

popis: Olej na kartonu. 40x80 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:42:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč