Alois Moravec, Menšík, Pavel Sivko

304947. Soubor 3 prací

popis: Různé techniky, od 15x8 cm do 32x27 cm. Všechny signovány. 1x rám, pasparta, sklo, 2x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 25.05.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč