Alois Moravec - Na Curyšském jezeře

Pastel, 34x47 cm, signováno vpravo dole A. Moravec, rám, pasparta, zaskleno.

1899, Malá Chýška u Milevska - 1987, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

6381. Na Curyšském jezeře
Dražba ukončena:30.11.2016 19:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč