Alois Moravec - Peckov u Vacova

Olej na sololitu, 40x80 cm, signováno vpravo dole A. Moravec 82, rám.

1899, Malá Chýška u Milevska - 1987, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5747. Peckov u Vacova
Dražba ukončena:29.09.2016 22:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč