Alois Moravec

305409. Boubín

popis: Olej na kartonu, 37x48 cm. Signováno vpravo dole Moravec Boubín 19. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč