Alois Moravec - Horažďovice

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Alois Moravec 44. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

72948. Horažďovice
Dražba ukončena:24.02.2022 20:12:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč