Moravec - Krajina s říčkou

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Moravec. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

27014. Krajina s říčkou
Dražba ukončena:30.01.2019 18:46:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč