Alois Moravec - Most v Horním Kubíně pod horou Chocan (Slovensko)

Olej na plátně, 68x98 cm. Signováno vlevo dole A. Moravec 37. Nerámováno.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

308277. Most v Horním Kubíně pod horou Chocan (Slovensko)
Dražba ukončena:12.04.2021 20:11:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč