Alois Moravec - Na hrázi v Rovné

Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole A. Moravec 75. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

33709. Na hrázi v Rovné
Dražba ukončena:26.06.2019 19:38:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč