Alois Moravec

304946. Na řece v podvečer

popis: Olej na plátně, 44x63 cm. Signováno vpravo dole Alois Moravec 54. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

dražba ukončena: 25.05.2020 20:07:33

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč