Alois Moravec - Nižbor

Kresba. 39x50 cm. Signováno vpravo dole A.Moravec velikonoce 1936. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

39277. Nižbor
Dražba ukončena:15.01.2020 21:20:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč