Alois Moravec - Pivoňky

Olej na kartonu, 69x56 cm. Signováno vpravo dole Alois Moravec 61. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

68657. Pivoňky
Dražba ukončena:24.11.2021 20:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč