Alois Moravec - Pohľad z Brestovej

Kombinovaná technika, 38x47 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec 1937. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

308275. Pohľad z Brestovej
Dražba ukončena:12.04.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.04.2021 9:45:46 950