Alois Moravec - Rybář

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x59 cm, signováno vlevo dole Alois Moravec 40, rám.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

16672. Rybář
Dražba ukončena:28.02.2018 20:39:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč