Alois Moravec

49096. S nůší

popis: Olej na kartonu, 18x43 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec 76. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám poškozen. Vzadu věnování od autora.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč