Alois Moravec - Skicák Aloise Moravce

21x29 cm, cca 17 listů - kresby, akvarely, většinou akty, mírně poškozeno.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

11206. Skicák Aloise Moravce
Dražba ukončena:14.06.2017 21:21:15
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:2 900 Kč