Alois Moravec - Sklizeň

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vpravo dole Alois Moravec 34. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

300307. Sklizeň
Dražba ukončena:27.08.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč