Alois Moravec

46900. Soubor 2 prací Aloise Moravce

popis: 2x ručně kolorovaná litografie, 16x22 cm, 18x25 cm. Signovány tužkou A. Moravec. Paspartováno, zaskleno.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen