Alois Moravec - U Stradoňského rybníka

Olej na kartonu, 30x50 cm. Signováno vpravo dole Alois Moravec. Rám, sklo.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

17002. U Stradoňského rybníka
Dražba ukončena:01.03.2018 22:09:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč