Alois Moravec - Vesnice na jaře

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

32375. Vesnice na jaře
Dražba ukončena:29.05.2019 20:25:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč