Alois Moravec - Z Želenova

Olej na kartonu. 40x80 cm. Signováno vpravo dole A. Moravec. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

38751. Z Želenova
Dražba ukončena:11.12.2019 22:31:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč