Alois Moravec - Ženy na poli

Olej na kartonu, 12x27 cm, signováno vlevo dole Al. Moravec, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1899 - 1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

12533. Ženy na poli
Dražba ukončena:21.09.2017 18:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč