Alois Šimorda - Cesta v listnatém lese

Olej na plátně, 52x67 cm. Signováno vlevo dole A. Šimorda 1938. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

47348. Cesta v listnatém lese
Dražba ukončena:29.07.2020 22:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč