Alois Šimorda - Krajina s lesní cestou

Olej na plátně, 47x57 cm. Signováno vpravo dole A.Šimorda. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

300581. Krajina s lesní cestou
Dražba ukončena:05.09.2019 20:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč