Alois Šimorda - Říčka v lese

Olej na plátně, 70x110 cm Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 128 cm

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

154402. Říčka v lese
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč