Alois Šimorda - Šeříky ve váze

Olej na plátně, 68x96 cm. Signováno vpravo dole A. Šimorda 1941. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 113 cm

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

90484. Šeříky ve váze
Dražba ukončena:26.02.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč