Alois Šimorda - Zátiší s číší

Olej na překližce, 16x19 cm, signováno vpravo dole A. Šimorda 1937, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kostelci u Holešova roku 1887.
V malířství byl samoukem. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

15782. Zátiší s číší
Dražba ukončena:25.01.2018 21:23:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč