Alois Wierer - Muzikanti

Litografie, 45x36 cm. Signováno vlevo dole Wierer. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1878 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

47123. Muzikanti
Dražba ukončena:15.07.2020 23:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč