Alois Wierer - Na Karlově mostě

Akvarel, 36x24 cm. Signováno vpravo dole A. Wierer. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

306472. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:30.10.2020 20:18:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč