Alois Wierer - Nokturno

Olej na kartonu. 54x38 cm. Signováno vpravo dole A.Wierer. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1878 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

39025. Nokturno
Dražba ukončena:12.12.2019 22:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč