Amálie Mánesová - Luční květina

Akvarel, 36x24 cm. Monogramováno vpravo dole AM. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1817 – 1883

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.

50344. Luční květina
Dražba ukončena:14.10.2020 22:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč