Amedeo Modigliani - Dáma v klobouku

Litografie, 55,5x38,5 cm. 44/50. Signováno vpravo dole v tisku Amedeo Modigliani. Rám, sklo.

o autorovi: 1884 - 1920
Italský malíř a sochař.

37469. Dáma v klobouku
Dražba ukončena:14.11.2019 20:50:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč