Amedeo Modigliani - Hlava dívky

Bronz, výška s podstavcem 36 cm. Značeno vzadu Modigliani.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pozdější odlitek.

o autorovi: 1884 - 1920
Italský malíř a sochař.

38954. Hlava dívky
Dražba ukončena:12.12.2019 21:56:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč