Amedeo Modigliani - Sedící akt

Litografie, 53x41 cm. 31/50. Signováno vpravo dole v tisku Amedeo Modigliani. Rám, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu,

o autorovi: 1884 - 1920
Italský malíř a sochař.

39602. Sedící akt
Dražba ukončena:16.01.2020 22:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč