Americký umělec 2. poloviny 20. století - Cosmic Love

Kombinovaná technika, 130x112 cm. Signováno vzadu. Nerámováno.

Americký umělec 2. poloviny 20. století
54869. Cosmic Love
Dražba ukončena:28.01.2021 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč