Anastas Procházka - Na vsi

Olej na kartonu, 21x26 cm, signováno vpravo dole A. Procházka, rám, zaskleno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

7325. Na vsi
Dražba ukončena:26.01.2017 21:45:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč