Anastazius Papáček

6154. Tábor - zmizelý koutek

popis: Olej na kartonu, 37x28 cm, signatura vpravo dole A. Papáček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 27.10.2016 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč