André Masson - Erotický výjev

Litografie, 36x36 cm. Signováno vpravo dole André Masson. Volný list.

o autorovi: 1897 – 1987
Francouzský malíř, sochař, ilustrátor a spisovatel.

46004. Erotický výjev
Dražba ukončena:10.06.2020 21:24:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč