André Masson - Konvolut 15 erotických litografií

Litografie, 56x76 cm. Signováno tužkou André Masson. Volné listy.

Nejdelší strana: 76 cm

o autorovi: 1897 – 1987
Francouzský malíř, sochař, ilustrátor a spisovatel.

154307. Konvolut 15 erotických litografií
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč limit (30.01.2026 0:43:59) 1083