Litografie, 45x61 cm. Signováno vpravo dole André Masson. Limitovaná edice 69/150. Ruční papír. Slepotiskové razítko Ateliér André Masson. Adjustováno na kartonu - volně vyjmutelné.
o autorovi: 1897 – 1987
Francouzský malíř, sochař, ilustrátor a spisovatel.