Andrej Kocka - Květiny ve váze

Pastel, 42x33 cm, signováno vpravo dole A. Kocka, rám, zaskleno.

Žák prof. Erdélyiho. Malíř v Zakarpatské Rusi. Maloval především zátiší. Vystavuje v Užhorodě a Košicích.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2998. Květiny ve váze
Dražba ukončena:01.10.2015 22:12:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč