Pastel, 42x33 cm, signováno vpravo dole A. Kocka, rám, zaskleno. Žák prof. Erdélyiho. Malíř v Zakarpatské Rusi. Maloval především zátiší. Vystavuje v Užhorodě a Košicích. Pozn.: Rám mírně poškozen.