Andrej Barčík - Ženský akt

Kombinovaná technika - kresba, 30x22 cm. Signováno vpravo dole A. Barčík. Datováno 57. Nalepeno na papíře.

o autorovi: 1928 – 2004
Československý malíř a grafik, studoval na soukromé Škole dekorativních umění v Praze a na VŠVU v Bratislavě, žák prof. Mudrocha a Fully. Věnoval se monumentální tvorbě, malbě, kresbě, koláži a grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 4 200 EUR

66558. Ženský akt
Dražba ukončena:13.10.2021 21:36:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč