Andrej Bělocvětov - Chlapec s papírem

Olej na plátně, 79x61 cm, signováno vpravo dole Belocvetov 48, rám.

1923, Praha - 1997, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen, plátno nažehlené. Malba restaurována, na zadní straně výstavní štítky.

1805. Chlapec s papírem
Dražba ukončena:28.01.2015 20:02:25
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč