Andrej Bělocvětov

1805. Chlapec s papírem

popis: Olej na plátně, 79x61 cm, signováno vpravo dole Belocvetov 48, rám.

1923, Praha - 1997, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen, plátno nažehlené. Malba restaurována, na zadní straně výstavní štítky.

dražba ukončena: 28.01.2015 20:02:25

vyvolávací cena: 2 500 Kč

vydraženo za: 16 000 Kč